آرک توریسم

گردشگری ، معماری ، مرمت ابنیه ، باستان شناسی

دانلود های پیشنهادی

دانلود نقشه اتوکد مسجد جامع یزد

دانلود رایگان نقشه های اتوکدی مسجد جامع یزد مسجد جامع کبیر یزد، یکی از شاهکارهای تاریخی ایران بوده که در هر گوشه و کنار آن، یادگارهایی از دوران گوناگون برجای مانده است. برای این امر فایل آتوکد پلان مسجد را همین الان دانلود کنید. آرک توریسم

دانلود رایگان پاورپوینت نقشه های قدیمی تهران

فایل نقشه های تهران قدیم بصورت پاورپوینت آرک توریسم

دانلود نقشه اتوکد مسجد و مدرسه صدر خواجوی اصفهان

دانلود رایگان نقشه های مدرسه و مسجد صدر خواجوی اصفهان یکی از آثار بسیار نفیس و مشهور دوران قاجار در اصفهان مدرسه و مسجد صدر است که در بازار بزرگ اصفهان واقع شده است. این مدرسه که از زمان احداث تا کنون پیوسته دائر بوده و محل تدریس علماء و دانشمندان تراز اول اسلام بوده است از آثار مرحوم حاج محمد حسین خان صدر اصفهانی است.

دانلود رایگان کتاب گنجنامه حمام ها

فایل کتاب گنجنامه حمام ها به صورت کامل با کیفیت بالا و فرمت پی دی اف. 162 صفحه

نمایشگاه صنایع دستی سیستان و بلوچستان

صنایع دستی یکی از مواردی است که بسیار مورد توجه گردشگَران قرار می گیرد. هر ساله نمایشگاهی برای عموم در این راستا برگزار می شود. آیا می دانید نمایشگاه امسال در کجا قرار داشت؟ با ما همراه باشید با نمایشگاه سیستان و بلوچستان
 

دانلود کتاب گنجنامه خانه های کاشان

فایل کتاب گنجنامه خانه های کاشان به صورت کامل با کیفیت بالا و فرمت پی دی اف.

معرفی هنر حجاری ظروف سنگی جیرفت در هزاره سوم پ.م

فایل مقالۀ معرفی هنر حجاری ظروف سنگی جیرفت در هزاره سوم پ.م به صورت پی دی اف. آرک توریسم، شبنم شیخی پور، مهتاب علی بیگی

دانلود رایگان کتاب گنجنامه مساجد

فایل کتاب گنجنامه مساجد به صورت کامل با کیفیت بالا و فرمت پی دی اف. 133 صفحه

دانلود عکس هوایی محدوه خیابان عباس آباد اصفهان(1335)

 اصفهان - عکس هوایی با کیفیت بالا از محدوده خیابان عباس آباد(1335)

همراه ما ، با جاذبه های گردشگری و معماری

گردشگران معمار

تیم گردشگری و معماری آرک توریسم شما را در حوزه های چهارگانه گردشگری، معماری، مرمت ابنیه و باستان شناسی یاری می رساند. هم اکنون ایمیل خود را وارد نمائید.

درباره آرک توریسم


آرک توریسم پیشگام در عرصۀ ارائه و آموزش محورهای چهارگانه

تیم گردشگری و معماری آرک توریسم درصدد است حوزه های گردشگری، معماری، مرمت ابنیه و باستان شناسی را در یک مجموعه کامل در اختیار علاقه مندان قرار دهد. هدف ما در وبسایت آرک توریسم بهبود دستیابی و بهره مندی تمامی فعالان حوزه های چهارگانه مذکور می باشد. در این مجموعه شما شاهد مقالات، فایل ها و پلن های بناهای تاریخی، ویدیوهای آموزشی و تورهای مجازی خواهید بود. مقالات موجود در آرک توریسم می تواند منبعی دقیق برای بهره گیری دانشجویان، دانش پژوهان و تمامی افراد علاقه مند باشد. زیرا در این بخش تلاش گردیده است مطالب برحسب سال ها مطالعۀ کارشناسان تیم آرک توریسم به همراه تجربیات و فعالیت های بیشمار آن ها در دسترس عموم قرار گیرد. همچنین با توجه به نیاز دوستاران، کارشناسان و دانشجویان این عرصه ها فایل هایی در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت که زمینه آموزش دیداری را در هر کدام از عزیزان علاقه مند ایجاد خواهد کرد. علاوه بر این در بخش های ویدیوها و تورهای مجازی شما می توانید شاهد بناهای تاریخی و مکان های گردشگری همراه با توصیف باشید، این امر شما را در حیطه سفر به هر مکان یاری رسانده و با آگاهی از منابع گردشگری مقصد اقدام به سفر خواهید کرد. لازم به ذکر است که ویدیوها جنبه آموزشی نیز داشته است. در همین راستا شما آموزش های مرتبط با معماری و طراحی دست آزاد، مرتبط با باستان شناسی و طراحی سفال، همچنین موارد آموزشی مرتبط با مرمت ابنیه را در اختیار خواهید داشت. در ادامه می توانید با کارشناسان تیم گردشگری و معماری آرک توریسم؛ شبنم شیخی پور کارشناس ارشد گردشگری و باستان شناسی، مهتاب علی بیگی کارشناس ارشد معماری و مرمت ابنیه در زمینه های آموزشی مورد نظر خود مرتبط بوده تا پاسخگوی نیاز شما باشند. این عزیزان سعی دارند عظمت ایران عزیز را از گذشته تا کنون نمایان کرده و علاقه مندان را در سرتاسر کره خاکی با حوزه های چهارگانه مذکور در ایران آشنا نماید. 
گردشگری و معماری آرک توریسم، مکانی برای مباحث چهارگانه ( با آرک توریسم، مدرس و لیدر خود باشید)