آرک توریسم

گردشگری ، معماری ، مرمت ابنیه ، باستان شناسی

گردشگران معمار

آرک توریسم

ایران سرزمین تمدن های کهن

آرک توریسم در نظر دارد ایران، سرزمین کهن باستانی، مکانی پر از تمدن های برجسته، سرزمینی با داشته های تاریخی و فرهنگی، همراه با تنوع قومی و محلی، تاریخی که در جای جای کره خاکی را در حوزه های گردشگری، معماری، مرمت ابنیه و باستان شناسی به معرض دید همگان قرار دهد. حال با کمی تأمل می توان فهمید که سرزمین اجدادی همگی ما چرا در جایگاه بالاتری قرار نگرفته و سیل بازدیدکنندگان، علاقه مندان و فعالان در این چهار حوزه را به خود اختصاص نداده است. بیایید از خود شروع کنیم، آیا تمدن های کهن ایران عزیز را می شناسید؟ آیا سبک های معماری ایران را که با توجه به شرایط آب و هوایی و منطقه ای متغیر بوده، می شناسید؟ آیا در صورت مشاهده رو به تخریب بناهای کهن و اصیل ایرانی برای آگاهی متخصصان این حوزه اقدام می کنید؟ آیا در صورت بر خوردن به محوطه های باستانی از طریق میراث و فعالان در حیطه باستان شناسی اقدام کرده و محوطه را از غارت نجات می دهید؟ بله دوست عزیز، این موارد دغدغه هایی است که تمدن ایران را تهدید می کند. پس با تیم گردشگری و معماری آرچ توریسم همراه بوده تا سعی کنیم با از میان برداشتن موانع مذکور تمدن ایران را به بهترین شکل که شایسته آن است به جهانیان معرفی کنیم. همچنین شما دوستان عزیز می توانید از طریق سایت گردشگران معمار با آدرس archtourism.com اطلاعات شهر و روستای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. شاد و سربلند و پیروز و پایدار باشید.

همراه ما ، با جاذبه های گردشگری و معماری

گردشگران معمار

تیم گردشگری و معماری آرک توریسم شما را در حوزه های چهارگانه گردشگری، معماری، مرمت ابنیه و باستان شناسی یاری می رساند. هم اکنون ایمیل خود را وارد نمائید.

درباره آرک توریسم


آرک توریسم پیشگام در عرصۀ ارائه و آموزش محورهای چهارگانه

تیم گردشگری و معماری آرک توریسم درصدد است حوزه های گردشگری، معماری، مرمت ابنیه و باستان شناسی را در یک مجموعه کامل در اختیار علاقه مندان قرار دهد. هدف ما در وبسایت آرک توریسم بهبود دستیابی و بهره مندی تمامی فعالان حوزه های چهارگانه مذکور می باشد. در این مجموعه شما شاهد مقالات، فایل ها و پلن های بناهای تاریخی، ویدیوهای آموزشی و تورهای مجازی خواهید بود. مقالات موجود در آرک توریسم می تواند منبعی دقیق برای بهره گیری دانشجویان، دانش پژوهان و تمامی افراد علاقه مند باشد. زیرا در این بخش تلاش گردیده است مطالب برحسب سال ها مطالعۀ کارشناسان تیم آرک توریسم به همراه تجربیات و فعالیت های بیشمار آن ها در دسترس عموم قرار گیرد. همچنین با توجه به نیاز دوستاران، کارشناسان و دانشجویان این عرصه ها فایل هایی در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت که زمینه آموزش دیداری را در هر کدام از عزیزان علاقه مند ایجاد خواهد کرد. علاوه بر این در بخش های ویدیوها و تورهای مجازی شما می توانید شاهد بناهای تاریخی و مکان های گردشگری همراه با توصیف باشید، این امر شما را در حیطه سفر به هر مکان یاری رسانده و با آگاهی از منابع گردشگری مقصد اقدام به سفر خواهید کرد. لازم به ذکر است که ویدیوها جنبه آموزشی نیز داشته است. در همین راستا شما آموزش های مرتبط با معماری و طراحی دست آزاد، مرتبط با باستان شناسی و طراحی سفال، همچنین موارد آموزشی مرتبط با مرمت ابنیه را در اختیار خواهید داشت. در ادامه می توانید با کارشناسان تیم گردشگری و معماری آرک توریسم؛ شبنم شیخی پور کارشناس ارشد گردشگری و باستان شناسی، مهتاب علی بیگی کارشناس ارشد معماری و مرمت ابنیه در زمینه های آموزشی مورد نظر خود مرتبط بوده تا پاسخگوی نیاز شما باشند. این عزیزان سعی دارند عظمت ایران عزیز را از گذشته تا کنون نمایان کرده و علاقه مندان را در سرتاسر کره خاکی با حوزه های چهارگانه مذکور در ایران آشنا نماید. 
گردشگری و معماری آرک توریسم، مکانی برای مباحث چهارگانه ( با آرک توریسم، مدرس و لیدر خود باشید)